Kadın Çıldırınca..

Kadın aklı başındayken erkeği sever; ilişki devam ettikçe ruh haline bakar; çıldırmak üzereyken de çeker gider…
‘Çıldıracağım artık, şu yaptığına bak!’ diyen bir kadını, bu sebeple mutlaka dikkate alınız.
Size göre kadınsal sayılan mazeretler, kadınsal arızalara dönmeden duruma müdahil olmazsanız, o sizi her halinizle seven kadın, sizden öyle bir gider ki ardına bile bakmaz.

Peki, kadın neden çıldırır:

İlişkinizin rengi siyah ve beyaz arasında gidip geliyorsa; ondan maviyi, pembeyi, yeşili, kırmızıyı,vs…esirgiyorsanız bilin ki sadece iki renkle hayat geçmez! Önceleri kendi kendine düşünen kadın, bir süre sonra çevresiyle siyahı ve beyazı paylaşacaktır.Çok ses, çok yorum…

Ona sizin için ne kadar değerli olduğunu uzun uzun anlatmak yerine gösterin! (En etkileyici erkek tavrıdır)

Hayatınızda öncül olanların, işiniz, aileniz ve arkadaşlarınız olduğunu gözüne gözüne sokmayın.Unutmayın herkesin bir ailesi, işi ve dostları var.Yani bu üçgen sadece erkeklere özgü değildir.

Onu hayal kırıklığına uğratacak tarzda davranmayın; çünkü hayallerinin artık boş olduğunu düşünen bir kadını asla yanınızda durduramazsınız.

Bu hayat iki kişilik değildir; ama aşk -eğer gerçek aşksa- sadece iki kişi arasında yaşanır.Sizinle ilgili aklında şüpheler oluşmuşsa, zaten ipin ucu kaçmaya başlamış demektir.Kayıp geceler, onun yanındayken sessize alınmış veya kapatılmış cep telefonu, ekranda belirir belirmez silinen cep mesajları gibi…

Geçmişteki aşklarınızı yüreğinizin bir kenarında ille de tutmak istiyorsanız tutun bir lafım yok; ama sevgiliniz sizin arkadaşınız değildir. Ne kadar samimi görünürse görünsün, ne kadar anlatılarınızdan hiç rahatsız olmayacak kadar rahat davranırsa davransın asla geçmişteki aşk anılarınızı onunla paylaşmayın.

Aşkın kıyısından ne kadar uzaklaşırsanız kadın da sizden o kadar uzaklaşacaktır.Hayat mücadelesi filan derken unuttuğunuz ve nedense bıraktığınız yerde durduğunu düşündüğünüz kadının artık ilişkiyle ilgili sancıları başladıysa, bilin ki çok kısa bir süre sonra o sancıları aynı şiddette siz de çekeceksiniz demektir.

Kadınlar zariftirler ve onların kırılmaları da an meselesidir.’Kadın unutur; ama neyi unuttuğunu asla unutmaz’ mantığını siz de mümkünse unutmayın.

Zor günler geçiriyorum, diyen bir kadının eğer o günlerinde yanında olamıyorsanız vay! halinize. Zira bu tavrınızın affedilebilmesi gibi bir şey, söz konusu bile olamaz.

Çiçek almak erkekliğinize zeval getirmez; bilakis erkekçe bir tavır, bir duruştur bir kadını çiçekle karşılamak.

Bir kadınla tartışmaya asla girme, martavalına inanmayın.Eğer kadın onu rahatsız eden konuyu sizinle tartışamazsa geceyse sabaha, sabahsa geceye kadar kendi kendine kurar.

Onu özlediğiniz için arayın, aramak zorunda hissettiğiniz için değil.Zoraki bir aramayla, içinden gelerek arama arasındaki farkı anlayacak kadar zekidir kadın.

Haftada en az iki kere görüşmediğiniz bir kadının aşkının her geçen gün daha da büyüyeceğini, özlemin tutkuyu kamçılayacağını filan düşünmek yersizdir.(Eğer siz Finlandiya’da o Türkiye’de yaşamıyorsa tabii) Aynı kentte yaşayıp haftalarca görüşemediğinizden yakınmanız bile, zamanla geçerli sebepleri de geçersiz hale getirecek böylece iş çığırından çıkmış olacaktır.Tüm zamanlarını bir sevgilisi olduğu halde yalnız geçiren bir kadın, ilişki bitse de farkı uzun süre anlayamayacağından, ayrılık acısını doğal olarak çekemeyecektir.

Yalan söylemeyin.Bir gün bir yerde, yalan söylediğiniz ortaya çıkınca utanan siz olacaksınız; sizden uzaklaşan da kadın.Beni yalan söylemeye sen itiyorsun, savunmanız ise bahane bulmaktan başka bir şey değildir.

Şehir dışına çıktığınızda sevgilinizi yaşadığınız kentte unutmayın.Kalbimdesin; yoğundum seni arayamadım tatlım, saçmalığınıza hiçbir kadın inanmaaaaz ! Şaşıp inansa da bu inanış uzun sürmeeeeez.

Yukarıda daha aklıma gelmeyen yüzlerce sebeple kadın çıldırabilir.Sözüm her zaman olduğu gibi böyle davranan erkekleredir.Kimse durup dururken üzerine alınmasın yani : )

Bir kadının çıldırdığını anlamaksa hiç zor değildir;tıpkı onu çıldırttığınız gibi…
Nedir sonuç: Kadın gider.Gittikten sonra da ne başka kadınlarla geçirdiğiniz keyifli vakitler onu ilgilendirir, ne de sizin onun hakkında artık ne düşündüğünüz.Eeee, artık çıldıran bir kadından da incelik beklemek ayıp ve de günahtır!

B. Edisan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: